Domovská stránka

 servis a prodej kopírovací techniky, laserových tiskáren a skartovačů


Provádíme servis kancelářské techniky, jsme dodavateli spotřebního materiálu.

Opravami a údržbou kopírovacích strojů, tiskáren a další kancelářské techniky se zabýváme již více než 20 let. Dle přání zákazníka provádíme servisní zásahy buď přímo u zákazníka nebo u nás.                                               

Proč právě my?

Máme vyzkoušené nejen originální náhradní díly, ale také náhradní díly alternativních výrobců, které si však kvalitou s originálními a mnohem dražšími díly nezadají.  Jedná se  o výrobky renomovaných firem s cenou však často dosahující poloviny ceny dílů originálních. Vždy se ovšem vyhýbáme nekvalitním a neznačkovým výrobkům.
Náš servis je rychlý a drobné zásahy máte zdarma.
Na rozdíl od jiných firem, provádíme drobné zásahy námi spravovaných strojů, například odstranění zaseknutého papíru zdarma. Stačí zavolat. Rádi vám také kdykoliv poradíme telefomicky.

 Profylaxe kopírek podle reálné potřeby.
Údržbu kancelářské techniky provádíme jen tehdy, je-li to skutečně potřeba. Nenastavujeme žádné servisní hlášení po určitém počtu kopií, které vás nutí volat servis kvůli údržbě, která ještě ani není nutná. Nikdy však údržbu nezanedbáváme a šetříme životnost vašeho stroje.
Jsou za námi vidět výsledky.
Dvacetiletá tradice firmy již sama o sobě dokazuje, že zkušenosti v oboru nám nechybí. Spokojenost s našimi  službami potvrzují, jak velké firmy s desítkami strojů, tak i lidé využívající kancelářskou techniku pouze v domácnosti.